08-6849695
  08-6897741 (קופות)

אינספיריישן דצמבר: "הנערים"

אינספיריישן דצמבר: "הנערים"

אינספיריישן דצמבר: "הנערים"

תקציר: 

פסטיבל קולנוע דרום וסינמטק שדרות מציגים: מהדורת החורף של "אינספיריישן" - מיטב היצירות מבית הספר לאמנויות הקול והמסך בספיר, בנוכחות היוצרים/ות.

פסטיבל קולנוע דרום גאה להביא אל סינמטק שדרות את הסדרה המדוברת "הנערים", פרי שיתוף הפעולה הראשון בין רשת שידור ישראלית לרשת האמריקאית HBO, ולארח את יוצר הסדרה חגי לוי ואת השחקן הראשי, ומרצה ותיק בבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר – שלומי אלקבץ. במסגרת האירוע יוקרן פרק 5 ולאחריו נדבר על מעברו של אלקבץ לראשונה מכיסא הבמאי אל מרכז הפריים ועל ההיבטים הטלוויזיוניים והחברתיים שהביאו את "הנערים" לכותרות.

הנערים

בקיץ 2014, שלושה נערים יהודים נחטפים ונרצחים על ידי טרוריסטים של חמאס. ישראל המומה, כאובה וזועמת. יומיים לאחר מכן, גופה שרופה של נער פלסטיני ממזרח ירושלים נמצאת ביער ירושלים.

בימים של אחר מכן, סימון - חוקר בחטיבת הטרור היהודי בשב"כ, חוקר את הרצח, בזמן שהוריו של הנער הנרצח מתחילים במסעם האורך והמייגע אל הצדק וההסכמה.

הסדרה, המבוססת על אירועים אמיתיים שהובילה לפרוץ המלחמה בעזה, עוקבת אחר חקירת רצח מוחמד אבו חדיר. היא מספרת את סיפורם של כל המעורבים, יהודים וערבים כאחד, שחייהם השתנו לעד בעקבות אירועים אלו.

יוצרי הסדרה: חגי לוי, תאופיק אבו ואיל ויוסף סידר

מנכ"ל קשת: אבי ניר

מנהלת מחלקת הדרמה בקשת: קרני זיו

חברת ההפקה: מובי פלוס, דוד מנדיל, מיכל גריידי ולילו שירה.

האירוע בשיתוף "קשת".

מחיר כרטיס: 20 ₪, תושבי שדרות: 10 ₪, מנויים: כניסה חופשית, כרטיסיות: ניקוב ללא תוספת, סטודנטים: כניסה חופשית.

טריילר: 
מועדי הקרנה: 
יום שלישי
07/01/2020
20:30
אולם 2