08-6849695
  08-6897741 (קופות)

אינספיריישן ינואר: "לאה צמל, עורכת דין"

אינספיריישן ינואר: "לאה צמל, עורכת דין"

אינספיריישן ינואר: "לאה צמל, עורכת דין"

משך הסרט: 
108 דקות
במאי/ת: 
רחל לאה ג'ונס, פיליפ בלאיש
שפה: 
עברית, ערבית, אנגלית
ארץ: 
ישראל/קנדה/שווייץ
ז'אנר: 
שם באנגלית: 
ADVOCATE
שנה: 
2019
תרגום: 
עברית
תקציר: 

פסטיבל קולנוע דרום וסינמטק שדרות ממשיכים את סדרת החורף של "אינספיריישן" במסגרתה יוקרנו מיטב היצירות של בוגרי/ות ומרצי/ות בית הספר לאמנויות הקול והמסך בספיר, בנוכחות היוצרים/ות.

והחודש: "לאה צמל, עורכת דין" בנוכחות היוצר פיליפ בלאיש.

זוכה פרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר פסטיבל דוקאביב 2019 ואחד מ-15 המועמדים ברשימה לאוסקר האמריקאי בקטגוריית הסרט הדוקומנטרי באורך מלא.

פסטיבל קולנוע דרום ובית הספר לאמנויות הקול והמסך בספיר מתרגשים להמשיך את אירועי החורף של "אינספיריישן" עם סרטו של המרצה הותיק והמוערך לצילום בבית הספר, פיליפ בלאיש, ורחל לאה ג'ונס.

לאחר הסיבוב המתוקשר של הסרט בישראל ובעולם ורגע לפני ההכרזה על החמישייה העולה לאוסקר האמריקאי, אנו שמחים לארח את הסרט בסינמטק שדרות בנוכחותו של פיליפ.  

 

תקציר הסרט לאה צמל, עורכת דין:

לאה צמל מגינה על פלסטינים: מפמיניסטיות לפונדמנטליסטים, ממפגינים בלתי אלימים ללוחמים חמושים. כעורכת דין ישראלית שמייצגת אסירים פוליטיים זה כבר חמישה עשורים, במאבקה הבלתי נלאה למען צדק, צמל לעולם לא עומדת מנגד ותמיד עומדת על שלה.

בימוי: רחל לאה ג'ונס, פיליפ בלאיש הפקה: פיליפ בלאיש, רחל לאה ג'ונס, פול קדיאו, ז'ואל ברטוסה תסריט: רחל לאה ג'ונס עריכה: יעל ביטון צילום: פיליפ בלאיש

 

בסיום ההקרנה שאלות ותשובות עם היוצר – פיליפ בלאיש . 

מחיר כרטיס: 20 ₪, תושבי שדרות: 10 ₪, מנויים וסטודנטים: כניסה חופשית, כרטיסיות: ניקוב ללא תוספת. 

הקרנה חד פעמית!

טריילר: 
מועדי הקרנה: 
יום חמישי
02/01/2020
20:30
אולם 2