08-6849695
  08-6897741 (קופות)

שדרותים - הקרנה בנוכחות גיבורי/ות הסרטים! כניסה חופשית!

שדרותים - הקרנה בנוכחות גיבורי/ות הסרטים! כניסה חופשית!

שדרותים - הקרנה בנוכחות גיבורי/ות הסרטים! כניסה חופשית!

משך הסרט: 
50 דקות
במאי/ת: 
רפאל בלולו
שפה: 
עברית
ארץ: 
ישראל
ז'אנר: 
שנה: 
2019
תקציר: 

הקרנה בנוכחות גיבורי/ות הסרטים.

פרויקט דוקומנטרי חברתי ראשון בשדרות המביא לקדמת המסך את סיפוריהם של תושבי ותושבות שדרות ואת העושר והגיוון החברתי המאפיין את העיר. "שדרותים" הוא אסופה דוקומנטרית של חמש נקודות מבט שדרותיות, חמישה סיפורים של תושבי ותושבות העיר, המופקים בהשתתפותם ובליווי מקצועי של הבמאי רפאל בלולו ובהפקתו של תמיר הוד, מפיק הפסטיבל.
במהלך כ-3 חודשים התקיימו מפגשי תחקיר דוקומנטרי עם תושבי העיר, ומתוכם נרקמה אסופה של קולנוע דוקומנטרי, מקומי ומקורי. במהלך תקופת הסדנה המשותפת הביאו אור ליפשיץ, אורי כהן, דביר סאסי, סולטן אלקעדי ועופר קורצברג את סיפוריהם האישיים ונקודות המבט הייחודיות שלהם לכדי יצירות דוקומנטריות קצרות, אישיות ואוניברסליות. מתוך חמשת הסרטים, מצטיירת העיר שדרות כדמות נוספת בפרויקט, מורכבת, אנושית ונושמת.
מטרת הפרויקט, שעתיד להתקיים בכל שנה במסגרת פסטיבל קולנוע דרום, להיות במה חדשה לקולות מקומיים מרתקים, לקחת חלק בשיח סביב ייצוג בקולנוע ובטלוויזיה, תוך חיפוש מתמיד של שפה ועשייה דוקומנטרית רעננה.

הקהל הרחב מוזמן להקרנה שנייה של הפרויקט הדוקומנטרי המקומי "שדרותים" מבית פסטיבל קולנוע דרום.

תושבי/ות שדרות המעוניינים להשתתף בפרויקט "שדרותים" הבא שיחל בחודשים הקרובים - נשמח לספר לכם על הפרויקט ולענות על שאלותיכם לאחר ההקרנה.

כניסה חופשית, הקרנה חד פעמית!

מועדי הקרנה: 
יום שני
12/08/2019
20:00
אולם 2