![אני פה](/sites/default/files/styles/main_movie/public/2023-03/mv5bm2uynjvjndqtzjewni00njq2lwiwzmmtmmjjzja1m2fmnzq0xkeyxkfqcgdeqwrpzwdtb25n._v1_.jpg?itok=b0MC9OtK)
בסרט הדוקומנטרי עטור הפרסים הזה, ניצולת השואה, אלה בלומנטל, בת 98, מביטה לאחור על חייה המדהימים:
ילדותה המאושרת בוורשה בשנות העשרים, שנותיה בגטו שממנו נשלחה למחנות - ראשית למיידנק, לאחר מכן לברגן בלזן ומשם לאושוויץ. היא ואחייניתה היו היחידות ששרדו מכל בני משפחתן - והמשימה הכמעט בלתי אפשרית עבורן, הייתה להתחיל מחדש לאחר המלחמה. עליזה, חיונית ומלאת חיים, בלומנטל הוא העדות האולטימטיבית לחוסנה של הרוח האנושית
אני פה | I Am Here - לקראת יום השואה והגבורה
בסרט הדוקומנטרי עטור הפרסים הזה, ניצולת השואה, אלה בלומנטל, בת 98, מביטה לאחור על חייה המדהימים:
ילדותה המאושרת בוורשה בשנות העשרים, שנותיה בגטו שממנו נשלחה למחנות - ראשית למיידנק, לאחר מכן לברגן בלזן ומשם לאושוויץ. היא ואחייניתה היו היחידות ששרדו מכל בני משפחתן - והמשימה הכמעט בלתי אפשרית עבורן, הייתה להתחיל מחדש לאחר המלחמה. עליזה, חיונית ומלאת חיים, בלומנטל הוא העדות האולטימטיבית לחוסנה של הרוח האנושית