![נ](/sites/default/files/styles/main_movie/public/2023-04/hhym-mryw3.jpg?itok=us6W9WPs)
שיתוף פעולה מטורף ראשון בין אילומניישן, הסטודיו מאחורי סרטי "המיניונים" וחברת משחקי הוידיאו הידועה ביותר נינטנדו: בסרט "האחים סופר מריו" דמותו האהובה של השרבב הכי קופצני בעולם מגיעה הישר למסך הגדול בסרט אנימציה לכל המשפחה שלא נראה כמוהו.
האחים סופר מריו (מדובב)
מחיר כרטיס: 30 ש״ח
כניסה חופשית למנויים
אין מועדי הקרנה
שיתוף פעולה מטורף ראשון בין אילומניישן, הסטודיו מאחורי סרטי "המיניונים" וחברת משחקי הוידיאו הידועה ביותר נינטנדו: בסרט "האחים סופר מריו" דמותו האהובה של השרבב הכי קופצני בעולם מגיעה הישר למסך הגדול בסרט אנימציה לכל המשפחה שלא נראה כמוהו.